PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
M*A*S*H* 4077
Autor Wiadomość
AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 19:46   

a jusci !!!
ja juz kiedys wkleilam kilka - z narady oficerow na ktorej Sokole oko i Traper wnioskowali o zakonczenie wojny i cos o gwałtach:
- panie pułkowniku, nie mozemy sie poddac!!! Prosze pomyslec o nas, sa tutaj pielegniarki. Te dzikusy moga sie dopuscic gwaltow, moze nawet wielkokrotnych, na naszych cialach. Czy moze nam pan cos zagwarantowac?
- niestety, Margaret, nie mozemy wam tego zagwarantowac*

* pisane z pamieci :D

Aragonte 

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 20:15   

Aine, ogółem boskie były te sprawozdania z narad oficerskich, które protokołował Radar :rotfl: Ale nie mam tego, więc nie zacytuję...
Jak zapuszczę sobie któryś z odcinków z I serii, to wklepię fragmenty dialogów, obiecuję :mrgreen:

Ogółem mam sentyment do MASH-a za to, że ratował mnie z deprechy, jak było baaaardzo źle... Ostatnio testuję też Hiacyntę Bukiet - niezła jest i też muszę chyba parę scen spisać, ale to już nie w tym wątku ;)

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Maj, 2008 19:35   

znalazlam fragmenty, ktore wrzucilam kilka miesiecy temu :D

Uwielbiam te dialogi
- poprosze o przeczytanie protokołu z poprzedniego zebrania
- niczego niezanotowałem, bo byłem sam jeden. Ale mamy zebranie z poprzedniego zebrania
- przeczytajcie kapralu.
- protokół z ostatniego comiesiecznego zebrania kadry, które odbyło się 6 miesięcy temu. został wysuniety wniosek aby oficerowie naszej jednostki odbywali coroczne spotkania. Wniosek upadł, gdyż nie otrzymał ani jednego głosu. Nastepnie po tym jak kapita MacIntry odczepiła majorowi Burnsowi jego gwiazdki, zebranie przeistoczyło się w bijatykę.
- mmm, to były czasy ...
- pułkowniku !!! kapitan Pierce znowu nie jest w porzadku !
- a myślałem że masz gwarancję na cały rok...
- wszystko o czym tutaj mówimy dotyczy wojny !!!
- w takim razie składam wniosek o zakończeniu wojny !!
- ależ wojny nie można zakończyć w takis posób
- dlaczego nie? padł wniosek, więc głosujmy !!!
- kto jest za? kto przeciw? Wniosek został przyjęty. A więz zanotujmy, że wojna ta została zakończona w dniu dzisiejszym pubktualnie o 21:40 A teraz wszyscy do urzędu zatrudnienia. kto ostatni ten ciamajda...

i jedno z moich uikochanych :D
- panie pułkowniku, w szpitalu znajduje sie personel żeński. Jakie daje nam pan gwarancje w związku z gwałtami, może nawet wielokrotnymi, na naszych ciałach?
- niestety, nie możemy Wam tego zagwarantować

snowdrop 

Wysłany: Wto 13 Maj, 2008 19:39   

Serial był super, taki wyluzowany i zakręcony.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Maj, 2008 20:27   

Jaki by? Jest !!!

Gość

Wysłany: Czw 22 Maj, 2008 17:20   

Z wielką przyjemnością znowu oglądam serial. Do łez doprowadza mnie Frank i jałopowaty Henry. :rotfl:

Marija 

Wysłany: Czw 22 Maj, 2008 20:09   

"Wyznanie?...Druid! Napiszemy druid reformowany - mogą się modlić do krzaków" :mrgreen: Oczywiście cytat niedokładny :wink: .
Jestem śmiertelnie zakochana w Sokolim Oku :serduszkate: .

lizzzi 

Wysłany: Czw 22 Maj, 2008 21:23   

Marija napisał/a:
"Wyznanie?...Druid! Napiszemy druid reformowany - mogą się modlić do krzaków" :mrgreen: Oczywiście cytat niedokładny :wink: .

Ja też :serduszkate:

Aragonte 

Wysłany: Czw 22 Maj, 2008 21:42   

Marija napisał/a:

Czy to było z tego odcinka, kiedy Sokole Oko i Trapper stworzyli postać fikcyjnego oficera, który przekazywał datki? :mrgreen:
Cytat boski, jak zawsze :rotfl:

A Sokole Oko to... wiadomo :serduszkate:

Ale, żeby było jasne: uwielbiam też Trappera, pułkownika Blake'a (te haczyki w kapeluszu :lol: ), Radara... w sumie to całą ekipę 4077 :serce:

Gość

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 11:09   

Wolałam pierwszą obsadę. Szkoda, że pułkownik Blake i Trapper zniknęli z serialu. Jakoś tak dziwnie i drętwo się zrobiło :cry2: :( oglądam dalej, ale to już nie to.

maenka 
maenka

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 11:17   

Nie wiem czy nie zgrzesze jak napisze, ze wolę serialowego Sokole Oko od filmowego. Alan Alda był boski

Aragonte 

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 11:42   

Nie zgrzeszysz, w tym wątku zachwycamy się właśnie serialem :-D

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Lip, 2008 22:20   

grzechem jest brak zachwytu :D

Tamara 
nikt nie jest doskonały...

Wysłany: Nie 20 Lip, 2008 01:43   

Zawsze twierdziłam ,że jak się durzyć , to tylko w chirurgu... :serce:

Calipso 
Mama Mayi <3

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008 22:53   

Jak można nie kochać się w Sokolim Oku?? Stanowczo stwierdzam że można :serduszkate: Ze wstydem przyznam,że po zakonczeniu pierwszej edycji zapomniałam o nim,ale stara miłość nie rdzewieje i uczucia( choćby nierealne) powróciły :-D A tak wogule,to Alan Alda świetnie się starzał i nigdy nie stracił tego charakterystycznego uroku :-D

JoannaS 

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 09:42   

Uwielbiam ten serial. Jeśli tylko jestem w domu o odpowiedniej porze to oglądam.
Ostatnio zmieniony przez JoannaS Wto 12 Sie, 2008 08:21, w całości zmieniany 1 raz  

Calipso 
Mama Mayi <3

Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 10:49   

Sokole Oko może codziennie liczyć na wiernego fana :-D ale czasami zdaża mu się przeliczyć,bo nie zawsze mam czas na tv :-|

Gość

Wysłany: Pon 11 Sie, 2008 10:00   

Obejrzałam wszystkie odcinki na You Tube. To oczywiście nie jest to cały serial, tylko wybrane odcinki. Bezapelacyjnie najlepsza była pierwsza obsada, czyli do serii3 włącznie. Od 4 sezonu serial "stanął na głowie"jeśli chodzi o obsadę. Rewelacyjny McLeane Stevenson grający Henry Black'a, czy Wayne Rogers jako Trapper tak wspaniale zagrali swoje role, że ich następcy nijak im nie dorównują. Mike Farrell jest tak bezbarwny, po prostu tylko jest. Harry Morgan grający pułkownika już jest bardziej wyrazisty. Jednak daleko mu do Stevensona.

Marija 

Wysłany: Pon 11 Sie, 2008 13:54   

Ja oglądam z równą przyjemnością pierwszą i drugą obsadę. Gdyby się zmienił Sokole Oko albo Radar, to wtedy byłoby nie do pomyślenia, ale pułkownik Potter i B.J. mi nie przeszkadzają zupełnie :wink:

lizzzi 

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 08:07   

Anonymous napisał/a:
Obejrzałam wszystkie odcinki na You Tube. To oczywiście nie jest to cały serial, tylko wybrane odcinki. Bezapelacyjnie najlepsza była pierwsza obsada, czyli do serii3 włącznie. Od 4 sezonu serial "stanął na głowie"jeśli chodzi o obsadę. Rewelacyjny McLeane Stevenson grający Henry Black'a, czy Wayne Rogers jako Trapper tak wspaniale zagrali swoje role, że ich następcy nijak im nie dorównują. Mike Farrell jest tak bezbarwny, po prostu tylko jest. Harry Morgan grający pułkownika już jest bardziej wyrazisty. Jednak daleko mu do Stevensona.

Mnie również bardziej podobała się pierwsza obada. W serii 6 coraz mniej jest Radara, a potem znika zupełnie. Znika też mój ulubiony Frank Burns czyli Larry Linville. Szkoda, że nie zakończono serialu po 3 serii, potem to już takie popłuczyny. Mimo to oglądam dalej, teraz dla samego Aldy.

JoannaS 

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 08:24   

A ja oglądam z przyjemnością całość. Zmiana obsady zupełnie mi nie przeszkadza. Lubiłam pułkownika Blacka lubię Pottera. "Podmiana" Trapera również mi nie wadzi.

lizzzi 

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 09:59   

Mam chyba taką wadę, że gdy coś mi się spodoba, to chcę aby tak pozostało. Nie lubię zmian obsady. Po jakiś zmianach zazwyczaj serial u mnie traci i czuję zniechęcenie :( Może to dziwne, ale tak mam. Nie jest z tym łatwo.

Calipso 
Mama Mayi <3

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 10:23   

lizzzi napisał/a:
W serii 6 coraz mniej jest Radara, a potem znika zupełnie. Znika też mój ulubiony Frank Burns

To mnie zasmuciłaś :-| nie wyobrażam sobie M*A*S*H'a bez Radara i Burnsa.
Ale dobrze że Sokole Oko zostaje :-D

lizzzi 

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 19:09   

Oczywiście Sokole Oko zostaje. W późniejszych seriach Alda reżyseruje niektóre odcinki i jest też producentem. Nie dziwię się, że ciągnął to aż 11 lat. Ale faktem jest, że serial miał ogromną oglądalność. Myślę, że tak jest też dzisiaj. Może nie na taką skalę, ale fani są wierni.

Calipso 
Mama Mayi <3

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 22:20   

lizzzi napisał/a:
fani są wierni

Na nas zawsze może liczyć :serce:

Odpowiedz do tematu