PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: BeeMeR
Pon 09 Cze, 2014 16:21
Powiew Orientu
Autor Wiadomość
Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014 12:27   

No w końcu ;)

"Nie trzeba kłaniać się Okolicznościom,
A Prawdom kazać, by za drzwiami stały."

BeeMeR 

Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014 13:33   

Dobrze, że wreszcie :mrgreen:

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014 22:11   

A po ślubnych takich tam... czas na poważne wieści: Salluś wyjechał, nadciąga Riteshów dwóch! :banan:
I tym razem jedynie słusznie - do Krakowa :oklaski:
http://www.portalfilmowy....w-Krakowie.html
Ritesha Deshmukha na pewno każda pani pamięta, choćby z Bluffmastera, a Ritesh Sidhwani to jedno z największych producenckich nazwisk w Mumbaju. To on produkował Dona 2

Anaru 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2014 11:12   

Wybierasz się zobaczyć jak będą? ;)
Ja bym sie nie obraziła o jakiś plan filmowy we Wrocławiu :mrgreen:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 01 Maj, 2014 12:39   

I parę innych bardzo dobrych rzeczy produkował, więc mam nadzieję, że ten "polski" film tez będzie ciekawy.

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 02 Maj, 2014 12:50   

Poszłabym popatrzeć jak kręcą...

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 05 Maj, 2014 10:30   

30 kwietnia minęło 10 lat od premiery MHN. Pamiętacie te seanse z majorem Ramem i cynowego żołnierzyka? I samorozkładające się ręce i Gori Gori i ta piosenka z wodospadem w roli głównej :slina:
I cudowne sari od Manisha Malhotry, które nosiła Sushmita i happy teacher's day, major i sori'bout the sari ma'am

Z okazji jubileuszu Shahrukh gadulił sobie o filmie z Farah via twitter (jakby właśnie nie kręcili kolejnego wspólnego filmu :mrgreen: ). Dla uciechy podrzucę fragmencik:

Farah: @iamsrk u in a wet white shirt ,under a waterfall my darling ,,was my gift to all the women in the world!! (no ba! Za to kobiety są ci wdzięczne, Farah)

SRK: let's make a sequel after Happy New Year....Main NaHoon NA???!!! Only bathing scenes and the whole film shot in a tub. :rotfl: :excited:
Farah: hahahahaha will start scripting right away!! Interval point... Water runs out!!

Wspomnijmy sobie
http://www.youtube.com/watch?v=81K3OtWVYFA

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pon 05 Maj, 2014 11:16   

Ech...wspominam. Przypomniałam sobie ostatnio z Akne Aaja Nachle. Może następnym razem MHN?

BeeMeR 

Wysłany: Pon 05 Maj, 2014 14:13   

oj, Farah to umiała SRK kręcić :serduszkate:
I mam nadzieję dalej umie :mrgreen:

Tak sobie obejrzałam kilka piosenek - sentyment mam ogromny :serduszkate:
DDLJ to już niedługo będzie 20 lat święcić :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=WXnB6oTVADQ

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 05 Maj, 2014 14:50   

BeeMeR napisał/a:
oj, Farah to umiała SRK kręcić :serduszkate:

Oj umiała... :serduszkate: A to - jak zawsze podejrzewałyśmy - dla nas, kobiet tego świata przygotowała prezent w postaci majora :serduszkate:

Anaru 

Wysłany: Pon 05 Maj, 2014 19:56   

Trzykrotka napisał/a:
30 kwietnia minęło 10 lat od premiery MHN. Pamiętacie te seanse z majorem Ramem i cynowego żołnierzyka? I samorozkładające się ręce i Gori Gori i ta piosenka z wodospadem w roli główne

Oj tak... :serduszkate:

Aragonte 

Wysłany: Pon 05 Maj, 2014 20:17   

Anaru napisał/a:
Trzykrotka napisał/a:
30 kwietnia minęło 10 lat od premiery MHN. Pamiętacie te seanse z majorem Ramem i cynowego żołnierzyka? I samorozkładające się ręce i Gori Gori i ta piosenka z wodospadem w roli główne

Oj tak... :serduszkate:

Jasne, że pamiętam :D
I chętnie bym sobie jeszcze przypomniała w jakimś większym gronie :wink:

Caitriona 
Byle do zimy!

Wysłany: Pon 12 Maj, 2014 18:55   

O, wow - to juz 10 lat??? Normalnie szok. Musze sobie cos z bolly zobaczyc, ale jos tak ostatnie nie mam okazji. Moze latem.
Just typhoons and monsoons
This impossible year

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014 16:11   

Shahrukh został ogłoszony przez magazyn Forbes drugim pod względem zamożności aktorem świata

http://pieniadze.gazeta.p...ml#BoxSlotI3img
Numer 1 nic mi nie mówi :shock:

BeeMeR 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014 16:22   

Mnie nic nie mówi nie tylko 1. ale i 4. :P
10. strasznie nie lubię :confused3:

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014 16:49   

Uch :-| i ja. I numeru 4 też nie kojarzę. Ciekawam, na ktorym miejscu jest pierwsza kobieta.
Drużyna krykietowa Shahruka zakwalifikowała się do półfinałów tegorocznej ligi. Zaraz za drużyną Preity. To jeszcze podniesie wartość i marki KKR i właściciela.

Anaru 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014 19:30   

BeeMeR napisał/a:
Mnie nic nie mówi nie tylko 1. ale i 4. :P
10. strasznie nie lubię :confused3:

Mam identycznie. :roll:

To są dla mnie absolutnie niewyobrażalne kwoty.
I pomyśleć ile się człowiek musi naciułać na cokolwiek... ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014 21:39   

Anaru napisał/a:

I pomyśleć ile się człowiek musi naciułać na cokolwiek... ;)

Ech, nawet nie mów... I dziwić się, że ludzie lgną do showbiznesu...
Shahrukhowi nie żałuję, naprawdę sam to wszystko zarobił i z tego, co się tu i ówdzie przebąkuje, dzieli się hojnie z innymi. Dobrze płaci pracownikom (14 osób w domu, ponad 300 w Red Chillies, drużyna krykietowa). Ufundował skrzydło dziecięce w szpitalu, elektryfikuje wsie...

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 03 Cze, 2014 15:45   

Trochę za poazafilmowej dziedziny, ale co tam - o krykiecie słów parę.
W niedzielę odbył się finał tegorocznej Indyjskiej Ligi Krykietowej - IPL. Tak się złożyło, że spotkały się w nim drużyny Preity - Kings XI Punjab i Shahrukha i Juhi: Kolkata Knights Riders (z gwiazd Bollywood jeszcze Shilpa Shetty ma drużynę: Rajastan Royals). Było tak niesamowicie dramatycznie, że niech się filmy sensacyjne schowają. Oglądałam na żywo, ledwo żywa z nerwów. Telewizja równie często jak graczy pokazywała włascicieli, którzy z trybun dopingowali swoich.
Wygrali szarukowi Rycerze, już zresztą po raz drugi (dwa lata temu też byli mistrzami ligi). Teraz chyba jestem gotowa, żeby po raz drugi obejrzeć Lagaan :wink:
Veer i Zaara :wink:

Czerwona koszulka to kolory Królewskich z Pendżabu

Szczęśliwy własciciel

I last but not least - zwycięscy Rycerze

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 03 Cze, 2014 15:50   

Piękne zdjęcia :)

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 03 Cze, 2014 16:34   

Ach, w ogóle było pięknie :cheerleader2:

Anaru 

Wysłany: Wto 03 Cze, 2014 16:39   

Trzykrotka napisał/a:
Szczęśliwy własciciel

Stateczny pan w średnim wieku :rotfl:

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 03 Cze, 2014 21:01   

Anaru napisał/a:
Trzykrotka napisał/a:
Szczęśliwy własciciel

Stateczny pan w średnim wieku :rotfl:

Dokładnie :rotfl: Musieli go trzymać za portki zanim zszedł z górnych trybun na dól - chciał chyba pofrunąć ze szczęścia. W ubiegłym roku wygrała drużyna Ambaniego, najbogatszego Indusa - Mumbai Indians - wątpię, czy cały klan Ambanich cieszył się tak, jak jeden Shahrukh.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 06 Cze, 2014 20:03   

Ustad Hotel

http://www.youtube.com/watch?v=Z1m3y4L1yzY

Bardzo przyjemny, ciepły film o rodzinie, podążaniu za marzeniami, gotowaniu, byciu dobrym człowiekiem. Dobra muzyka, aktorstwo, piękne zdjęcia.

http://www.youtube.com/watch?v=nP8oJVM4eU0

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 08 Cze, 2014 21:43   

Hermia wyśpiewała mi już peany na temat Ustad Hotel i mam go w planach jako kolejną rzecz do obejrzenia :banan:
Nowy film Imtiaza Ali,Highway (2014) kompletnie mnie zaskoczył. Zawsze uważałam tego reżysera za specjalistę od filmów pokroju Love Aaj Kal, czy Jab We Met - o mniej lub bardziej pokręconych związkach między dwojgiem zakochanych ludzi. Przeczytałam, że Highway jest o syndromie sztokholmskim i trochę mnie to.. zaskoczyło. Ale Imtiaz Ali to Imtiaz Ali - obejrzałam.
Pokrótce: córka bardzo, ale to bardzo zamożnego mieszkańca Delhi, Veera Tripathy (Alia Bhatt) dosłownie na kilka dni przed ślubem zostaje porwana - czystym przypadkiem. Postanawiają zabrać dziewczynę dla okupu, a potem sprzedać ją do burdelu - z zemsty na wszystkich bogaczy tego świata. Zabierają ją na pakę ciężarówki i wiozą - kilometrami, zmieniającymi się krajobrazami, klucząc i myląc tropy. Dziewczyna mówi porywaczom: nie chcę wracać tam, skąd mnie zabraliście. Nie chcę jechać tam, gdzie mnie wieziecie. Ale ta droga - jest dobra.
Dnie i tygodnie w drodze - bardzo pięknie, niespiesznie, przy wtórze pieknej, sennej muzyki Rahmana, z minimalną ilością słów i wydarzeń. Krajobrazy za krajobrazami, równiny, wsie, drogi, pagórki, stepy, a w końcu śnieg i góry. Veera o dziwo odnajduje wolność właśnie w tej drodze. Jej poranienia, o których opowie porywaczom, idealnie zgrywają się z całym bólem, jaki nosi w sobie Mahabir. Na samym końcu Indii, zupełnie jak na końcu świata, znajdą razem - kruchy i nietrwały spokój.
Film - snuj, dla wytrwałych. Nie spodziewajcie się, że coś "będzie się działo." Ale warto się nad nim pochylić.
Trochę zdjęć:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi