PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOILER! Zakończenie RH2 i spekulacje
Autor Wiadomość
Sofijufka 
ja chcę miec spokój...

Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008 16:32   

Darcy napisał/a:
Kostiumy, to nie jest mocna strona tego serialu. :wink: Marian biega tam chwilami we wdziankach żywcem wyjętych z pokazów J.P. Gaultiera albo co najmniej Johna Galliano. Lekka ekstrawagancja to najdelikatniejsze określenie.

A Guy i tak najlepiej wygląda bez kostiumu. :cheerleader2:
Szkoda, że scenariusz nie przewiduje scen w rodzaju - Guy wstaje z łóżka i idzie pod prysznic, Guy się kąpie, Guy się ubiera, (potem szybko przewijamy), Guy się rozbiera (10-minutowe ujęcie)... Ech, rozmarzył się człowiek, siedząc w robocie. :ops1:

Eeee - to by raczej było: Guy władzi golutki do cebrzyka... Guy włazi golutki do jeziora.... Guy....

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008 17:14   

a od czego wyobraźnia a co jeśli rzeczywistość by nas rozczarowała?
wyobraźna zawieść nie może.
A ubranka w Robinie to szałowe są, klasa sama w sobie :wink:

Justine 

Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008 17:48   

do gęby Robina się przyzwyczaiłam, do ubrań się przyzwyczaiłam, nawet do skóry Guya, ale nadal nie mogę się przyzwyczaić do jego pomalowanych oczu, kojarzy mi się to od razu z Tokio Hotel :)

Sofijufka 
ja chcę miec spokój...

Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008 18:08   

Justine napisał/a:
do gęby Robina się przyzwyczaiłam, do ubrań się przyzwyczaiłam, nawet do skóry Guya, ale nadal nie mogę się przyzwyczaić do jego pomalowanych oczu, kojarzy mi się to od razu z Tokio Hotel :)

Ale na początku 1 serii to chyba jeszcze Guy-linera nie uzywa...

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008 19:27   

Sofijufka napisał/a:
Eeee - to by raczej było: Guy władzi golutki do cebrzyka... Guy włazi golutki do jeziora.... Guy....

Sofi! widzę, że Twoja wyobraźnia jest troche rozbuchana :mrgreen:
Zresztą .... nie mam nic przeciwko, chetnie bym to zobaczyla .....w scenariuszu... ;)

Adresy moich blogów:
I believe we have already met
Strona North and South by Gosia

Sofijufka 
ja chcę miec spokój...

Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008 19:32   

Gosia napisał/a:
Sofijufka napisał/a:

Sofi! widzę, że Twoja wyobraźnia jest troche rozbuchana :mrgreen:
Zresztą .... nie mam nic przeciwko, chetnie bym to zobaczyla .....w scenariuszu... ;)

Nienobo... prysznic.... To już przesada....A poza tym po czterech odcinkach mam wrażenie, że trzeba by go umyć i wyprac....

Darcy 

Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008 19:55   

Justine napisał/a:

A mi z Bohunem... ;-) Zresztą podobieństw jest więcej - Guy to taki porywczy Bohun, a Robin nudny jak flaki z olejem Skrzetuski. Tylko to dziewczę Sienkiewiczowskie (jak jej tam... Oleńka, Marysieńka, Kasieńka?) nie bardzo mi do Marian pasuje. :roll:

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Nie 20 Kwi, 2008 19:54   

"Desire" bardzo lubie.
w ogole jak ie zastanawialam jaki bylby moj wybor najulubienszych klipow z RH (watek Guya i Marian - innych nie ogladam :roll: ) to:

1. ex aequo: "Somewhere" (Within Temptation) by HeathRA (najwieksze wrazenie robi wersja na caly ekran, jest do sciagniecia) - to mnie nawet wzrusza :serce2:
http://pl.youtube.com/watch?v=hFcMtb-oyaM
"Desire" by Maliang - a to jest z kolei "hot" :rumieniec:
http://pl.youtube.com/watch?v=hWjIcWN5Kus
W obu klipach jest fantastyczny montaż. Czapki z głów!

2. Apologize (OneRepublic feat. Timbaland) by HeathRA
http://pl.youtube.com/watch?v=8ryX-Xv_3R0
"Always for You" by spikesbint (z optymistycznym zakonczeniem i slychac glos Rysia)
http://pl.youtube.com/watch?v=78bBI5souLE

3. "Kiss Me. Oh, Kiss me" by aryabodhisattva (to z kolei jest pogodne)
http://pl.youtube.com/watch?v=72eJbVU6WUA
"Uninvited" by neelma (dramatyczne)
http://pl.youtube.com/watch?v=ei4BmZweubU

Oczywiscie jest jeszcze pelno bardzo fajnych jak: "Lifelines" czy "No one knows" czy "Delilah".

Adresy moich blogów:
Ostatnio zmieniony przez Gosia Nie 20 Kwi, 2008 20:49, w całości zmieniany 3 razy  

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Nie 20 Kwi, 2008 20:10   

Gosia napisał/a:
w ogole jak ie zastanawialam jaki bylby moj wybor najulubienszych klipow z RH (watek Guya i Marian - innych nie ogladam ) to:

No wiesz, Gosiu? Tak kompletnie pominełaś moje produkcje? :mrgreen:

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Nie 20 Kwi, 2008 20:10   

Darcy napisał/a:
No dobra, wycofuję się. Niech będzie wczesny Nick Carter z okresu świetności Backstreet Boys.

No i teraz to się mogę pod tym podpisac. :mrgreen:

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Nie 20 Kwi, 2008 20:18   

Harry, tak dawno robilas swoje, wlasciwie chyba tylko z pierwszej serii, a tu takie smaki i motylki byly w drugiej ... :rumieniec:
Mam nadzieje, ze sie nie obrazilas :ops1:

A Ty ktore klipy lubisz najbardziej?

Adresy moich blogów:

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008 00:16   

Nie wiem, może juz widziałyście - fan trailer 3 sezonu: http://www.youtube.com/watch?v=YZMtEssJ5VY
UWAGA SPOILERY!!!!

Darcy 

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008 13:40   

Harry_the_Cat napisał/a:
Nie wiem, może juz widziałyście - fan trailer 3 sezonu: http://www.youtube.com/watch?v=YZMtEssJ5VY
UWAGA SPOILERY!!!!

E tam, spoilery. Stare sceny. :-)

Ale fanvidy robione przez Heather są naprawdę świetne. Obejrzałam wszystko, co zrobiła i muszę powiedzieć, że "RA Sexy Back" naprawdę podnosi mi ciśnienie. :thud:

http://www.youtube.com/watch?v=lV3ZlvkucAs

Darcy 

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008 15:22   

Niech się chłopak nie biczuje, tylko znajdzie sobie jakąś dziewuchę na pocieszenie. Marian to był głupi kołek. I tak brzydko igrała z uczuciami Sir Guya. :bejsbol:

Mój scenariusz na trzeci sezon: Guy pogrążony jest w rozpaczy po śmierci Marian. Truje się, biedaczek, albo w inny równie idiotyczny sposób próbuje odebrać sobie życie. Ratuje go jakieś przystojne dziewczę z równo poukładanymi klepkami pod sufitem. Dziewczę na widok boskiego Guya zakochuje się w nim na zabój, dba o niego, pielęgnuje go i odwala całą tę romantyczną robotę. Guy przez długi czas w ogóle tego nie docenia, potem zaczyna ją lubić, aż wreszcie - w chwili jakiejś próby - odkrywa, że kocha to dzielne dziewczę i raz na zawsze zapomina o głupiej Marian. Happy end - żyli długo i szczęśliwie, a Anglia kwitła dostatkiem. :lol:

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008 17:09   

jeszcze dodałabym szamotaninę uczuciową, bo wszak była MArian, i on ją zabił. no i jakoś może się obawiać, że nie jest godzien być kochany za te niecne postępki, ale potem happy end i kissing :cmok: etc, etc.
i po prostu czekam na angaż....

Sofijufka 
ja chcę miec spokój...

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008 18:03   

A mnie by nie zdziwiło, jakby Mariana wskrzesili - może inna aktorkę dadzą? :mysle:
I Marian - niczym Lynn z Agathowej "Porze przypływu - po tej próbie zabójstwa, zorientuje się, że to Guya kocha i on ci jej jest :roll:

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008 18:10   

eee nie chyba nie, wydaję mi się, że pogrzebali Marion już na wieki. bo widać było, ze to ją przebił mieczem Guy i wszak ją chowali. ewentualnie okaże się, ze miała bliźniaczkę :roll:

Justine 

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008 18:38   

to nie Moda na sukces, żeby aktorka z grobu wstawała :)
Marian już podziękujemy i poprosimy jakąś ładną wieśniaczkę dla sir Guya :D

oby tylko nie postanowili pominąć całkowicie wątku miłosnego i skupić się w 3 serii na walce Robina z Guyem czy szeryfem, bo nikt nie będzie tego ogladał

Darcy 

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008 21:25   

Sofijufka napisał/a:
A mnie by nie zdziwiło, jakby Mariana wskrzesili - może inna aktorkę dadzą? :mysle:
I Marian - niczym Lynn z Agathowej "Porze przypływu - po tej próbie zabójstwa, zorientuje się, że to Guya kocha i on ci jej jest :roll:

Hehe, oczywiście każda kobieta po tym, jak facet próbuje ją zabić, wpada na pomysł, by zakochać się do szaleństwa w oprawcy. Syndrom sztokholmski swoją drogą, ale żeby aż tak... :rotfl:

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 01:51   

Wywiad z Lucy nt serii 2 (bo walsnie chyba leci w USA) - mowi bardzo cieplo o pracy z Richardem:

http://www.mediablvd.com/...rity/robin_hood's_lucy_griffiths_on_playing_maid_marian_200805091134.html

Coś z linkiem jest dziwnego, wiec kopiuje odpowiedni fragment:

And, I just absolutely love working with Richard. He’s probably the best scene partner I’ve ever had. I did a scene with Joe Armstrong, who plays Allan-A-Dale, at the end of season two, and we worked really well together as well. But, Richard and I just understand each other quite well. He allows me to say what I think about my performance and his performance without getting angry about it, and the other way around. I often will ask him if there’s something he can suggest to help me out, or if he can give me a reason. If I’m finding something difficult, I can ask him why he thinks that might be. We have a very good friendship as well. We laugh a lot together. And, he’s just very professional. He really, really prepares his work, and he’s very generous. He’s prepared to help you as well. He does whatever he needs to do, to make things easier for you, which is just wonderful, really.

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 16:01   

Bardzo miła ocena :D

Adresy moich blogów:

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 16:04   

Harry_the_Cat napisał/a:
mowi bardzo cieplo o pracy z Richardem:

nie wiem dlaczego, może jestem dziwna, ale WCALE jej się nie dziwię :wink:

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 22:58   

Mag13 napisał/a:
gdy Armitage stoi na scenie i widać, że chłonie oczyma salę, że chce ten moment zapamiętać. Myślę, że czuł wtedy satysfakcję z bycia aktorem, satysfakcję,

oj to mógłby przyjechać na jakiś nasz zlot, ale wtedy byłby kontent :mrgreen:

A robin owszem jest strasznie wkurzający. partadoksalnie dwójka głównych bohaterów on i marion byli kamieniem u szyi temu serialowi. Spokojnie film o robinie mógłby się obejść bez robina :wink:

Odpowiedz do tematu