PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co w trawie piszczy, czyli ploteczki ze świata muzyki
Autor Wiadomość
Barbarella

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 17:53   

Anaru napisał/a:
Moim zdaniem gdyby żyły, ale nie piły i nie ćpały ;)

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam.

BeeMeR 

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 18:07   

Cytat:
Dzisiaj mija 22 rocznica śmierci Freddiego Mercury.
ile to już lat :shock:
a ja tą śmierć doskonale pamiętam - jak ja stara jestem... :grobek:

Akaterine 

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 18:17   

Ja pamiętam pierwszą rocznicę - w telewizji było wtedy sporo filmów dokumentalnych o nim i o zespole, rodzice - wielbiciele - wszystko oglądali. Miałam 3 lata, chyba jedno z moich najwcześniejszych wspomnień.
Wczoraj wieczorem, około 12, przechodząc Marszałkowską w stronę Złotej, Złotą w stronę Siennej i Sienną w stronę Żelaznej straciłem chęć do życia. Uczciwy znalazca na pewno też długo uczciwym nie będzie. Wszystko dzisiaj swołocz.
Tuwim & Słonimski, W oparach absurdu

Miss Jane Austen

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 18:27   

Aleś ty młoda, a ja faktycznie stara. Do liceum chodziłam.

"Nie trzeba kłaniać się Okolicznościom,
A Prawdom kazać, by za drzwiami stały."

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 12 Sty, 2014 18:27   

W sieci zawrzało, bo Natasza Urbańska ośmieliła się nagrać... eeee... płytę? Albo chociaż piosenkę. A do niej teledysk.
Z góry uprzedzam - nie mam nic do Nataszy. Podziwiam jej profesjonalizm we wszystkim co robi, jest nie tylko zdolna, ale i ciężko pracuje.
Tak więc narobiło się szumu, bo wypaliła z piosenką Rolowanie, do której to nagrała teledysk, w którym, wnioskując ze zdjęć zamieszczonych w necie, wije się mokra po podłodze łazienki.
Zarówno na teledysk jak i na Nataszę wylano z tej okazji istne wiadro pomyj. Doszłam do wniosku, że Urbańska ma z góry przerąbane za wszystko co robi. W zasadzie nie wiem czemu jej tak nie lubią, ale co by nie zrobiła, to mam wrażenie, że wszyscy jej zaraz włosy z głowy powyrywają, że śmie otwierać usta. Stwierdziłam - sprawdzę, czy ta piosenka i teledysk są tak okropne, czy po prostu coś wyrwali z kontekstu i się nabijają.
Khem.
Zobaczcie sami: http://www.youtube.com/watch?v=GXFKre2vaEE
Fakt, wije się w łazience i wygląda to tandetnie, co mnie zdziwiło, bo Nataszy z czymś takim nie kojarzę. Ale piosenka jest faktycznie przeokropna. Mniejsza o to, że niemelodyjna. Głos Urbańskiej przerobiono chyba mikserem do ciasta, a śpiewa tak niewyraźnie i tyle w tym anglopochodnych neologizmów, że trudno właściwie ocenić, w jakim języku wykonuje ten... hmm, przebój.
Powiem szczerze - może nagonka to kapkę przegięcie, ale nie popisała się Urbańska ani trochę. :obrzydzenie:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

BeeMeR 

Wysłany: Nie 12 Sty, 2014 18:54   

Agn napisał/a:
nie popisała się Urbańska ani trochę. :obrzydzenie:
okropieństwo :shock:
Nawet wysłuchać się tego nie da - patrzeć też nie :obrzydzenie:

zooshe 

Wysłany: Nie 12 Sty, 2014 19:06   

Agn napisał/a:
Podziwiam jej profesjonalizm we wszystkim co robi, jest nie tylko zdolna, ale i ciężko pracuje.

A co właściwie ona robi, bo oprócz nazwiska i twarzy nie kompletnie jej nie kojarzę.

Agn napisał/a:

Powiem szczerze - może nagonka to kapkę przegięcie, ale nie popisała się Urbańska ani trochę. :obrzydzenie:

Chciałabym usłyszeć szczerą odpowiedz od wykonawczymi taką z ręka na sercu, czy sama będąc szarym Kowalskim byłaby w stanie zapłacić na taką płytę czy piosenkę.

Myślę, że rozważyła wszystkie za i przeciw i stwierdziła, że nieważne co nagram i tak ludzie ukradną ją z sieci, zrobię więc coś kontrowersyjnego, zrobi się o mnie głośno i zarobię na czymś innym.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 12 Sty, 2014 19:13   

zooshe napisał/a:
A co właściwie ona robi, bo oprócz nazwiska i twarzy nie kompletnie jej nie kojarzę.

Przede wszystkim jest aktorką (głównie teatr Buffo, ale i w filmach gra - np. w 1920), śpiewa, pojawia się w telewizji. Potrafi grać, tańczyć, śpiewać. Szkoda, że ludzie głównie kojarzą ją jako żonę Józefowicza.
Nie jest może najwspanialszą aktorką tego świata, ale kiedy jest na scenie, to nawet jej się paluszek nie omsknie nie w tę stronę co trzeba. To naprawdę ciężka praca.

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pon 27 Sty, 2014 12:44   

rozdano Grammy. W kategorii Best Large Jazz Ensemble Album statuetkę otrzymał Włodek Pawlik.
http://muzyka.onet.pl/new...zwyciezcy/1lsft

Znalazłam na stronie Empiku płytę z nagrodzonymi utworami, to Night in Calisia. Odsłuchałam fragmenty i muszę przyznać, że mi się podobają.

Anaru 

Wysłany: Pon 27 Sty, 2014 19:19   

Nie słuchałam, ale cieszy mnie, że "naszego" docenili ;)

Anaru 

Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014 23:54   

Najbardziej wyzywające kreacje na MTV Video Music Awards
http://kobieta.onet.pl/mo...ic-awards/fhvjb

Niektóre są naprawdę ciekawe, ale niektóre :opad_szczeny: :zalamka:
Już nie mówię, że te kobity wstydu nie mają, ale niektóre to chyba nie maja i luster. :-P

BeeMeR 

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014 08:14   

Anaru napisał/a:
Już nie mówię, że te kobity wstydu nie mają, ale niektóre to chyba nie maja i luster. :-P
Ano :roll:

Barbarella

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014 09:48   

Rzeczywiście, szczęka opada... :thud: :thud: :opad_szczeny:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014 12:21   

szkoda mi Rose McGowan. Jak ja lubie (i zazwyczaj zdecydowane kolory kiecek, ktore nosi pasuja do niej jak do nikogo, kto nie jest Jesienia :) ) , tak te sznurki sa po prostu smieszne i zalosne...

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014 12:25   

One wyszły z założenia, że jak goło to wesoło ;)

Barbarella

Wysłany: Sob 11 Lut, 2017 22:24   

Historia Whitney Houston:
http://muzyka.onet.pl/pop...narkotyk/ef0etf

Aragonte 
tiaaaaa...

Wysłany: Wto 14 Mar, 2017 23:23   

Wywiad z dziennikarzem muzycznym i tłumaczem - w tym piosenek z musicali wystawianych w Romie, Danielem Wyszogrodzkim:
http://muzyka.onet.pl/roc...a-wywiad/gkbbfb
Dobrze mi się to czytało, a niektóre wspomnienia czy plotki o artystach były ciekawe.

Anaru 

Wysłany: Czw 11 Maj, 2017 13:43   

Przykre wieści ze świata muzyki :(

Zbigniew Wodecki w szpitalu. Artysta miał udar :(

Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. "Potwierdzam oficjalnie, że Zbigniew doznał udaru i jest hospitalizowany. Jedynie tyle mogę powiedzieć, nic więcej nie wiemy, sami oczekujemy na informacje" – powiedział PAP w czwartek rano Mariusz Nowicki.
"Jeśli będziemy coś więcej wiedzieć, razem z rodziną wydamy oświadczenie" – dodał menedżer.
Według medialnych informacji, Zbigniew Wodecki trafił do szpitala we wtorek, ale impresariat artysty nie wypowiada się na ten temat.

http://muzyka.onet.pl/new...ial-udar/tnkwx8

Wanda Warska miała udar. Jej córka prosi o pomoc

Wanda Warska, wybitna polska piosenkarka, miała udar. Żona Andrzeja Kurylewicza jest sparaliżowana. Córka artystki prosi fanów o wsparcie finansowe.
"Koledzy namówili mnie, żeby ogłosić zbiórkę na leczenie mojej Mamy - Wandy Warskiej. Jest po ciężkim udarze, sparaliżowana" - informuje córka artystki, Gabriela Kurylewicz, na swoim profilu na Facebooku. Piosenkarka jeszcze niedawno obchodziła swoje 85. urodziny, a dzisiaj potrzebuje pieniędzy na ciężką rehabilitację.

http://muzyka.onet.pl/new...-o-pomoc/dgth7f

Odpowiedz do tematu