PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Omijać z daleka czyli czego nie polecam ...
Autor Wiadomość
Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 13 Mar, 2017 23:09   

Anaru napisał/a:
No szczególnie z tym brodziszczem, seksapil na maxa

Nawet przy uwzględnieniu obecnej mody na drwala - nie.

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

milenaj 

Wysłany: Wto 14 Mar, 2017 08:30   

praedzio napisał/a:
milenaj napisał/a:
Praedzio Legion, jak?

Pisałam w wątku Marvelowym. ;) Mnie się ogląda super. No i ja lubię bardzo Dana Stevensa.

No ja też, szczególnie ten jego nowy image. :wink:

praedzio 
...

Wysłany: Wto 14 Mar, 2017 08:38   

Yup. :serduszkate:

Szafran 

Wysłany: Pią 18 Sie, 2017 20:39   

Dawno mnie żaden seans tak nie zirytował, jak "Planeta singli", którą parę dni temu puściłam sobie z jakiegoś VoD pod gotowanie i sprzątanie kuchni.
Wiedziałam, że nie jest to dzieło i świadomie do kina nie poszłam, choć mogłam w abonamencie... I polskie komedie romantyczne to dla mnie niezmiennie jakiś zupełnie kuriozalny zakątek kina. Ale czegoś tak okropnego się nie spodziewałam - szczególnie, że rzecz nie miała wcale złych recenzji. To dam teraz upust irytacji.

Szlag mnie trafił z powodu dwóch "niewinnych" żarcików. Takie tam heheszki... z gwałtu. Raz pada z ekranu zdanie w stylu, że dziewczyna jest taką sztywniarą, że "nie wyluzowałaby, nawet gdyby jej podać pigułkę gwałtu". No boki zrywać. I cóż za wyrafinowanie. Drugi tekst - kobitka dowiaduje się, że mąż ją zdradza. Gotuje się ze złości i wygraża werbalnie, co to wiarołomcy złego zrobi. Po czym zwraca się do bohatera geja: "Niech go pan zgwałci". Na to opadło mi już wszystko.

Gdzieś po drodze pada jeszcze zdanie, że "chłopcy nie powinni płakać". Jakaś randka bohaterki jest pokazana jako śmieszna i nieudana, bo gość, z którym się umówiła, zaczyna mówić o piłce nożnej. Na bo przecież kobieta nie może rozmawiać o piłce czy jej lubić:>.
I cała masa jakiś takich mizoginistycznych, seksistowskich i naszpikowanych stereotypami bredni.
Bohaterowie są potwornie antypatyczni, mają jakieś totalnie chore relacje rodzinne. Jest jakiś konflikt bohaterki z matką, w którym nie bardzo wiadomo, o co chodzi. W ramach jego kulminacji bohaterka odzywa się do matki takimi tekstami, jakby miała lat 14:>.

Plus jakieś odczapistyczne i urągające myśleniu sytuacje...
Główna bohaterka jest nauczycielką. Prowadzi zajęcia muzyczne - sytuacja scenariuszowa chce, że na sali gimnastycznej, gdzie trenują sport inne dzieci. Te sportowe trochę przeszkadzają i dogryzają muzycznym, szczególnie jeden chłopiec. No i nasze dziewczę trafi nad sobą panowanie i zaczyna się na chłopca wydzierać. W sposób, w jaki żaden pedagog nie powinien się do żadnego dziecka odezwać i nie tak, by rozwiązać konflikt. W sumie to temu dziecku grozi - choć w ramach scenariuszowej błahości i błazenady, używając słów dość lekkich i psuedożartobliwych. Niemniej gdyby ktoś prowadzący dowolne zajęcia w szkole tak się do mojego dziecka odezwał, zadbałbym o to, by już tam nie popracował.

W pewnym momencie na potrzeby filmowego telewizyjnego reality show nagrywają pewien materiał - taki z nieporozumieniem między kilkorgiem ludzi, jeszcze montują to specyficznie, że mijają się z prawdą i niby jest napięcie, czy to zostanie pokazane, czy nie. Co jest już bzdurą piramidalną. Bo żadna telewizja nie mogłaby sobie pozwolić na puszczenie takiego nagrania - bez podpisanych zgód na wykorzystanie wizerunku pokazanych w owym materiale osób (to nie było żadne wydarzenie publiczne), materiale zmontowanym stronniczo, w sposób mijający się z prawdą, pokazujący ich w sposób ośmieszający. Nie ma chyba prawnika, który mógłby ich potem wybronić przed niewyobrażalnie wysokim odszkodowaniem:>.

Okropny scenariusz, niedobre dialogi i masa motywów "popożyczanych" skądś-tam. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

https://www.instagram.com/morgasia/

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 18 Sie, 2017 22:25   

Szafran napisał/a:
Szlag mnie trafił z powodu dwóch "niewinnych" żarcików. Takie tam heheszki... z gwałtu. Raz pada z ekranu zdanie w stylu, że dziewczyna jest taką sztywniarą, że "nie wyluzowałaby, nawet gdyby jej podać pigułkę gwałtu". No boki zrywać. I cóż za wyrafinowanie. Drugi tekst - kobitka dowiaduje się, że mąż ją zdradza. Gotuje się ze złości i wygraża werbalnie, co to wiarołomcy złego zrobi. Po czym zwraca się do bohatera geja: "Niech go pan zgwałci". Na to opadło mi już wszystko.

Ja pier... serio?!!! :evil:
Nie zbliżę się do tego filmu nawet na kilometr. Takie żarty bardzo mnie bolą. Scenarzysta to chyba jakiś idiota. Dzięki za ostrzeżenie. Nie, żebym się wybierała, ale diabli wiedzą, co do człowieka trafi, jak będzie chciał sobie coś włączyć "pod prasowanie". :?

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Odpowiedz do tematu