PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Aragonte
Wto 29 Gru, 2015 16:33
Spotkanie w Krakowie - C.D. -
Autor Wiadomość
BeeMeR 

Wysłany: Pią 09 Paź, 2015 22:54   

AineNiRigani napisał/a:
pamietam inna wycieczke, z pewna izabellowata bzdziagwa, gdzie moja wiedze uzupelniala beemer. I to zrobilo na mnie wrazenie.
Lubie snuc opowiesci o Krakowie, ale miejscuch zakochany w swoim miescie zawsze bedzie gora...
Zupełnie nie pamiętam. Ale owszem, kocham Kraków :serce2:

arlekin 
arlekin

Wysłany: Pią 09 Paź, 2015 22:59   

Dziewczyny mnie nie będzie. Pomyliłam weekendy i wszystko mi się pokiełbasiło. W niedzielę moi dziadkowie mają 65 rocznicę ślubu, więc jutro z siostrą przygotowujemy przyjęcie. Niestety nie wiem ile nam to zajmie. Podejrzewam, ze skończymy późnym popołudniem.
Zatem jakbyście wpadały na jakieś dobre co nie co, to jedzcie i pijcie, a zwłaszcza pijcie za mnie.

Jak będzie można to chętnie pooglądam zdjęcia :mrgreen:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 07:48   

BeeMer będę cię łapać ok. 10.30 - 10.40 w GK. Reszta ma nasze telefony jakby co? Pójdziemy pewnie potem na Rynek, ale jak będzie zimno, to się szybko gdzieś zadekujemy. Ja będę krótko - tak do 14, 14.30.

"Nie trzeba kłaniać się Okolicznościom,
A Prawdom kazać, by za drzwiami stały."

Anaru 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 07:51   

Siedzę w autobusie, zaraz ruszamy :mrgreen: , będę tak po 11.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 07:52   

Słuchajcie na Placu Szczepańskim w filii Muzeum Narodowego jest wystawa Od Japonii do Europy - piękne i użyteczne. Może byśmy poszły?

http://mnk.pl/wystawy/od-...kne-i-uzyteczne

Celem wystawy jest przypomnienie wyjątkowej w dziejach kultury polskiej postaci Feliksa Jasieńskiego i jego bezcennej kolekcji, będącej efektem życiowej pasji i talentu, a podarowanej na rzecz społeczeństwa polskiego Muzeum Narodowemu w Krakowie. Darowizną, nie mającą sobie równych w dziejach naszego Muzeum, Jasieński zasłużył na miano współtwórcy Muzeum Narodowego w Krakowie.

Ofiarowana Muzeum kolekcja obejmowała dzieła sztuki polskiej, zachodnioeuropejskiej oraz blisko- i dalekowschodniej wszelkich dziedzin: malarstwo, grafikę, rzeźbę, rzemiosło artystyczne, także militaria, starodruki, instrumenty muzyczne, a nawet sztukę ludową. Wśród nich wartość wyjątkową posiada fundamentalny zespół dzieł młodopolskiego malarstwa, rysunku, grafiki i rzeźby oraz grafiki zachodnioeuropejskiej, głównie z przełomu stuleci XIX i XX. Równie cenny jest pokaźny zbiór tkanin i ubiorów polskich, europejskich, wschodnich, poczynając od wieku XV po wiek XX.

BeeMeR 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 08:05   

Moja mama się rozłożyła :( - mogę Adasia zostawić z tatą, ale będę z Anią (albo wcale, więc wolę choć tak)- spacery dalsze wykluczam, bo mi się noga jeszcze nie podleczyła i jak dużo chodzę to mnie pobolewa, no i jakby było zimno to nie chcę by Ania zmarzła, ale po 11 to powinno już być ok.
Też raczej będę krótko w tej sytuacji - no i nie ma mowy o noclegu, jak planowałam i jutrzejszym festiwalu :(
No ale najważniejsze i tak, by mama się kurowała :trzyma_kciuki:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 08:14   

Basiu to od razu się zadekujemy w jakiejś kawiarni.

BeeMeR 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 08:25   

Właśnie dostałam propozycję opieki nad dziećmi 11-13, więc :trzyma_kciuki: :trzyma_kciuki:

Dorfi 
Królowa Śniegu

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 08:39   

Jeszcze nie wiem czy będę o 10.30 czy o 11. Jak coś to mam numer telefonu do Admete. Będę Was szukać.

Jotka 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 15:22   

Dziękuję za spotkanie, jestem lżejsza o 100 % problemów :cheerleader2:

BeeMeR 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 16:21   

Ja też dziękuję za spotkanie - :cheerleader2: i za wyrozumiałość przy początkowym zamieszaniu organizacyjno-lokacyjnym :rumieniec:
cieszę się ogromnie, że udało mi się dotrzeć :cheerleader2:

Dorfi 
Królowa Śniegu

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 17:14   

Też się bardzo cieszę ze spotkania, tylko gdzieś po drodze zgubiła nam się Anaru z Aine :lol:

trifle 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 18:44   

A ja tak sobie w środku dnia myślałam właśnie, że taki ładny dzień i fajnie by było w Krakowie, buuuuuuuuuuuuu..

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 18:47   

Proszę, nie dobijaj mnie... :cry2:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 18:48   

Bardzo przyjemnie było. Miłe towarzystwo, piękna pogoda.

trifle 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 19:27   

Agn napisał/a:
Proszę, nie dobijaj mnie... :cry2:

Toż ja też nie byłam ;)

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 19:43   

trifle napisał/a:
A ja tak sobie w środku dnia myślałam właśnie, że taki ładny dzień i fajnie by było w Krakowie, buuuuuuuuuuuuu..

Bo tez pogoda byla cudna, sloneczko, festiwal i przemarsz Stanczyka z orkiestra po Rynku, a co najwazniejsze bylam ja opromieniajac wszystkich i pozwalajac grzac sie w cieple mej energii, ktora bezecnie ukradlam...

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 19:49   

trifle napisał/a:
Toż ja też nie byłam

Wiem, jeno myśli mam te same. :cry2:
AineNiRigani napisał/a:
cieple mej energii, ktora bezecnie ukradlam...

Przyznaj się, szelmo, komu. :mrgreen:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Barbarella

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 21:09   

Też dziękuję za spotkanie. :mrgreen: :mrgreen: Tego mi było trzeba. :mrgreen: :mrgreen:
Umówiłyśmy się już na grudzień miedzy świętami i Nowym Rokiem, więc zaklepujcie wolne . :mrgreen:
I jest planowana kolejna loteryjka, więc jak ktoś będzie mógł niech przywiezie fanty. :mrgreen:

Anaru 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 21:47   

Dorfi napisał/a:
Też się bardzo cieszę ze spotkania, tylko gdzieś po drodze zgubiła nam się Anaru z Aine :lol:

Czekałyśmy na Was na Rynku, bo nie miałyśmy w planach iść do księgarni, potem dzwoniłyśmy chyba do Barbarelli i umówiłyśmy się, że czekamy na Was w Camera Cafe, bo wiecie gdzie jest. A potem się okazało, że pojechałyście już, bu :( i tylko Barbarella do nas przyszła.

Ale bateryjki podładowane :banan_czerwony: , strasznie się cieszę, że się nam udało spotkanko, chociaż w zdecydowanie mniejszym składzie niż miał początkowo szansę być ;)

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 22:46   

Agn napisał/a:
trifle napisał/a:
Toż ja też nie byłam

Wiem, jeno myśli mam te same. :cry2:
AineNiRigani napisał/a:
cieple mej energii, ktora bezecnie ukradlam...

Przyznaj się, szelmo, komu. :mrgreen:

Fszystkiem... i Krakowowi. I orkiestrze. I anarowym streszczeniem ostatniego roku forumowego. W camera caffe tak sie obsmialam, ze do tej pory szczeka mnie boli. Nawet nie zdawalam sobie sprawe, ze tak rzadko sie smieje, dopoki nieuzywane miesnie zostaly ruszone. Czulam niemal zgrzyty, gdy musialam uzyc zuchwy do smiechu. Takie orzypomnienie i naoliwienie zawiasow
Naprawde boli mnie szczeka i brzuch.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 22:51   

I jest planowana kolejna loteryjka, więc jak ktoś będzie mógł niech przywiezie fanty. :mrgreen: [/quote]

Do spowiedzi sister...

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 22:52   

I jest planowana kolejna loteryjka, więc jak ktoś będzie mógł niech przywiezie fanty. :mrgreen: [/quote]

Do spowiedzi sister...

Anaru 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 22:55   

AineNiRigani napisał/a:
W camera caffe tak sie obsmialam, ze do tej pory szczeka mnie boli. Nawet nie zdawalam sobie sprawe, ze tak rzadko sie smieje, dopoki nieuzywane miesnie zostaly ruszone. Czulam niemal zgrzyty, gdy musialam uzyc zuchwy do smiechu. Tak strasznie dawno sie naprawde smialam.

I bardzo dobrze! :mrgreen:

AineNiRigani napisał/a:
I anarowym streszczeniem ostatniego roku forumowego.

To wszystko przez Arlekin i jej pragnienie streszczenia co się na forum działo. Streściłam, to obie dostały takiej głupawy, że ja dostałam przez nie również. :rotfl:

BeeMeR 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2015 22:59   

Pojawiła się Arlekin?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi