PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzial zamkniety members only i ukryty watek

jaka ilosc postow uprawnia do wejscia na dzial " members only"
Rejestracja wystarcza ( 0 postow)
4%
 4%  [ 1 ]
Po przywitaniu ( 5 postow)
12%
 12%  [ 3 ]
15 postow
20%
 20%  [ 5 ]
50 postow
36%
 36%  [ 9 ]
100 postow
8%
 8%  [ 2 ]
Tylko po konsultacji moderatorow / na osobiste zaproszenie
20%
 20%  [ 5 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
Pemberley 

Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 13:18   Dzial zamkniety members only i ukryty watek

adminluc napisał/a:
Pierwsza rzecz: "dział tylko dla stałych Dam" - osobiście uważam, że stworzenie takiego działu jest praktyczne i oczywiście możliwe ze strony technicznej, także z ograniczeniem typu "od 50 posta". ... W weekend zrobię taki dział. ... a ja szanuję wybór większości.

W weekend powstanie ten dzial i mamy niewiele czasu, zeby zdecydowac, jakie beda ograniczenia dostepu do niego. Mi chodzilo glownie o ochrone prywatnosci, dlatego jestem za mala iloscia postow. i nadal chodzi mi o caly dzial, nie watek.
Ale byc moze mozemy znalesc kompromis - np.ukrycie prawie calego dzialu przy kawie- widocznego zawsze po zalogowaniu i jesli okaze sie, ze wiekszosc glosuje za duza iloscia postow jako dostepem - stworzenie dodatkowo tego obwarowanego watku wlasnie w zamknietym dziale .

Jako ukryty blok przy " przy kawie" mialam na mysli juz istniejace tematy: ." mam oddam", " spotkania" " problemy w pracy", " Rodzice", " anegdoty", "etc. te ktore sa i tak juz dostepne dla wszystkich. A teraz mozna by pisac tam bez obawy , ze szef czy ktos obcy przeczyta. Mozna bedzie tam dolaczyc nowe tematy jak np. " zdjecia"
i jesli glosowanie wypadnie za duzym obwarowaniem, mozna by dodac taki watek dla bardzo wtajemiczonych do tego juz ukrytego dzialu. taka rosyjska babuszka, pudelko w pudelko...
probuje znalesc po prostu kompromis dla wszystkich potrzeb..
Czy jest to mozliwe?

Pemberley 

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 10:57   

Czesc Adminie,
pelen sil i zapalu do pracy po urlopie? :mrgreen:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 11:21   

Hmm, uważam, że zezwolenie modów byłoby najlepszym pomysłem. Ostatecznie któregoś dnia może się tu zalogować jakiś świr i zacząć pisać wkurzające posty. Napisze ich 50 i będzie mógł sobie wdepnąć do działu, gdzie np. pokazujemy własne zdjęcia etc.
Chociaż widzę, że to stary temat (który przeoczyłam *wstydzi się*) i zapewne jest już po ptokach...

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

AineNiRigani 
Ambasador kotłowni

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 11:25   

z tego co mi sie wydaje - po ptokach. Stosunkowo niewielkie zainteresowanie, jak sądze ...

Anaru 

Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007 17:12   

Daaaawno po ptokach i po wielkiej awanturze ;) - Agn, czyżbyś i to przeoczyła???? :shock:
Zainteresowanie było i to niezmiernie żywe, ale wygasło, a część byłych zainteresowanych i dyskutujących przecież w ogóle sobie poszła, więc problemu już niet.... ;)

adminluc 
Site Admin

Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007 19:05   

Pemberley napisał/a:
Czesc Adminie, pelen sil i zapalu do pracy po urlopie? :mrgreen:

Już nie jestem pełen sił, ostatnie dwa tygodnie w pracy mocno mnie wyeksploatowały... chyba potrzebuję następnych trzech tygodni urlopu :wink:

Agn napisał/a:
Hmm, uważam, że zezwolenie modów byłoby najlepszym pomysłem.

Sądzę, że najlepszym wyjściem - jeśli są ciągle osoby zainteresowane stworzeniem takiego działu - jest połączenie obu warunków: napisanie 50 postów, w końcu to będzie dział dla stałych członków, którzy coś wnoszą na to forum oraz zgoda osób, które zajmują się moderowaniem. Stworzenie takiego ukrytego działu nie jest problemem, jeśli teraz nadal znajdzie się choć z kilkanaście osób, które chętnie zobaczyłoby taki ukryty dział, zostanie on utworzony.

Pozdrawiam
Luc

lady_kasiek 
Dziadek Ent

Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 18:34   

adminluc napisał/a:
Stworzenie takiego ukrytego działu nie jest problemem, jeśli teraz nadal znajdzie się choć z kilkanaście osób, które chętnie zobaczyłoby taki ukryty dział, zostanie on utworzony.

Odgrzać temat chciałam.

To może wyjaśnię swoje motywy, niektóre wątki na forum( w większości te na każdo- tematowe) stały się wątkami bardzo osobistymi(w mniejszym lub większym stopniu). Forum jest oglnodostępne i mogą pojawić się obawy, że pierwszy z brzegu gość będzie wiedział o nas więcej niż byśmy sobie życzyły. Wszak świat jest mały....

Znajdzie się ktoś kto poprze? :wink:

BeeMeR 

Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 18:50   

Ja nie mam absolutnie nic przeciwko jeśli idzie o "na każdy temat", to dział mógłby być "members only" :mysle:
inna sprawa - nie pisać tego, czego się nie chce ujawniać o sobie, bo jak member może to i każdy może przeczytać ;)

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 19:13   

Ja się dostosuję do waszych decyzji.

Moze być tak jak w innych miejscach, że do tego dodatkowego ąatku wpuszczamy dopiero po jakimś czasie i poznaiu delikwenta ;)
Ostatnio zmieniony przez Admete Sob 31 Lip, 2010 21:20, w całości zmieniany 1 raz  

trifle 

Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 21:07   

Ja też się dostosuję. Może być members only, ale nie musi. Ja się jednak staram na forum nie pisać niczego, czego bym się mogła wstydzić czy coś ;) Na pewno nie jestem przeciwko. Forum nie jest zamknięte, ale grono bywalców jest raczej stałe, więc zamknięty dział to niezły pomysł.

Deanariell 
nie z tego świata /Jensenated

Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 22:11   

Jeśli Kasiek czuje taką potrzebę, to czemu nie? ;) Najbardziej osobiste sprawy załatwia się i tak najczęściej na priva, ale to w sumie nie to samo, co taka otwarta dyskusja "między nami bywalcami" (na tzw. "żywioł")... :mysle: :) Część osób podchodzi powściągliwie do wszystkich swoich wypowiedzi, a inni lubią tak "palnąć" otwarcie, co im tam akurat w sercu gra - może faktycznie powinno być takie miejsce, gdzie człowiek nie musiałby się aż tak przesadnie kontrolować i martwić, kto to potem w świecie czyta? Dla tych wszystkich, którzy stale, wytrwale dyskutują na forum i są tu nie tylko dla książek, filmów, muzyki (itp.itd.) czy też poszukują w danym momencie określonych wiadomości, ale zaprzyjaźnili się tutaj, zżyli i zwyczajnie lubią swoje towarzystwo, a chcą porozmawiać swobodnie, jak to w saloniku... Myślę, że pomysł wart jest rozważenia. Osobiście popieram wniosek i dostosuję się do każdej podjętej decyzji. :hug_grupowy:
Now don't you cry no more..."

["...Lost in the wilderness, so far from home..."]
Acklesism is my religion ;) Welcome to Winchesterland

aneby 
:(

Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 22:11   

Ja jestem za.

Anaru 

Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 22:20   

Ja jestem nawet w gruncie rzeczy za - jak chyba na większości for i na halsztuku takoż ;)
Tym bardziej, że część pisze enigmatycznie, a część faktycznie dość osobiście. A internet anonimowy nie jest jak wiadomo. ;)

Aragonte 

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 00:11   

lady_kasiek napisał/a:
adminluc napisał/a:
Stworzenie takiego ukrytego działu nie jest problemem, jeśli teraz nadal znajdzie się choć z kilkanaście osób, które chętnie zobaczyłoby taki ukryty dział, zostanie on utworzony.

Odgrzać temat chciałam.

To może wyjaśnię swoje motywy, niektóre wątki na forum( w większości te na każdo- tematowe) stały się wątkami bardzo osobistymi(w mniejszym lub większym stopniu). Forum jest oglnodostępne i mogą pojawić się obawy, że pierwszy z brzegu gość będzie wiedział o nas więcej niż byśmy sobie życzyły. Wszak świat jest mały....

Znajdzie się ktoś kto poprze? :wink:

Myślę, że poza działem "Na każdy temat" kwalifikowałby się też wątek o Asi-Galadriel.
Jestem za.
i żył w niej przez długie lata, nawet wówczas, kiedy od dawna zapomniano
o wszystkich prawdziwych związanych z tym zdarzeniach.

praedzio 
Witaj, wiosno! <3

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 00:19   

Ja się dostosuję do reszty.

Anaru 

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 09:07   

Aragonte napisał/a:
Myślę, że poza działem "Na każdy temat" kwalifikowałby się też wątek o Asi-Galadriel.
Jestem za.

Jestem za.

Caroline 

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 10:34   

1. Ankieta nie uwzględnia opcji dla tych, którzy w ogóle nie chcą działu "members only". Myślę, że powinna być, to chyba nie jest jeszcze przesądzone, że taki dział się pojawi?
2. Powinniśmy też chyba ustalić, jakie części forum wejdą ewentualnie do "members only" zanim zaczniemy głosować. "Na każdy temat"? Czy coś jeszcze? Padła propozycja wątku Asi.

Aragonte 

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 10:43   

Caroline, ta ankieta jest stara i chyba nikt o niej teraz nie rozmawia, Kasiek po prostu podczepiła się pod ten temat :)

Edit: w każdym razie ja nie odnosiłam się do zawartości ankiety :wink:
Ostatnio zmieniony przez Aragonte Nie 01 Sie, 2010 10:45, w całości zmieniany 1 raz  

trifle 

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 10:43   

Może jeśli ktoś nie chce niech wpisze tutaj posta po prostu?

Ja myślę, że cały na każdy temat. Czy to będzie tak, że nowy temat w dziale też będzie ukryty? Do powszechnej wiadomości trzeba będzie przesłać, że jest taki dział i o prywacie tam trzeba pisać i może to wystarczy. A wątek Asiny gdzie jest, bo ja nawet nie wiem :mysle:

W ankiecie nie zagłosowałam, bo szczerze mówiąc nie wiem... Nawet 100 postów to mi się wydaje mało, bo zależy jakie to posty :mysle: Nie wiem.

Aragonte 

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 10:46   

Jak dla mnie to wątki w "Na każdy temat" i "Organizacyjne" mogłyby być - podkreślam, mogłyby, jeśli w ogóle się na to zdecydujemy - "members only". Reszta jest innego kalibru i w jakimś sensie stanowi wizytówkę forum.

praedzio 
Witaj, wiosno! <3

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 10:54   

Tylko z rozpędu nie wstawiajmy tam wszystkiego, bo świeżynki nie będą się miały gdzie przywitać. :mrgreen:

Aragonte 

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 11:03   

Świeżynki muszą się najpierw zarejestrować, prawda? :wink: Ja póki co myślałam o udostępnieniu tych działów, które wymieniłam, osobom zarejestrowanym, nie brałam pod uwagę limitu postów (bo ciężko go określić, tak naprawdę).
W dodatku to w tej chwili tylko takie dywagacje...

adminluc 
Site Admin

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 11:34   

Z mojej strony nie ma najmniejszego problemu. Jeśli już utworzymy takie wątki, to z pewnością może do nich trafić wątek o Asi, ze względu na dość osobistą tematykę i może dwa-trzy nowo utworzone wątki z serii "na każdy temat", do którego można przenieść się z niektórymi rozmowami.
Problemem zostaje tylko, podobnie jak kilka lat temu, ustalanie zasad, na jakiej podstawie będzie możliwy dostęp do tych wątków. Może rodzaj automatu uzależniony od ilości postów nie do końca się będzie sprawdzał. Może po prostu stworzyć listę stałych użytkowniczek, które dobrze się znają, które będą się swobodnie czuć w takich wątkach. Kiedy postanie taka grupa, to sama będzie wyznaczać, ustalać między sobą, którym ewentualnie nowym użytkownikom dać taką możliwość...
Czasami będę zaglądać do tego wątku, czekam na Wasze ustalenia.

Pozdrawiam
Łukasz

Anaru 

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 11:52   

trifle napisał/a:
A wątek Asiny gdzie jest, bo ja nawet nie wiem :mysle:

A tutaj: http://forum.northandsouth.info/1742,275.htm

aneby 
:(

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 14:00   

adminluc napisał/a:
Kiedy postanie taka grupa, to sama będzie wyznaczać, ustalać między sobą, którym ewentualnie nowym użytkownikom dać taką możliwość...

Myślę, że takie rozwiązanie byłoby najlepsze. Ilość postów nie jest miarodajna.

Odpowiedz do tematu