PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Jeżycjada"
Autor Wiadomość
Ania Aga 

Wysłany: Wto 20 Mar, 2018 19:45   

Na fali wspomnień, w "Szóstej klepce" Julia wręczając Cesi tusz do rzęs, mówi - teraz możesz już pluć we własny tusz! Pamiętacie, o co chodzi? :mrgreen:

Alicja 

Wysłany: Wto 20 Mar, 2018 19:48   

Pewnie,że pamiętamy :lol: chociaż mój pierwszy tusz był kapitalistyczny i nie wymagał plucia :mrgreen:
Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej racji. I zawsze, zawsze wybiera sam. Pratchett,Carpe Jugulum

Ania Aga 

Wysłany: Wto 20 Mar, 2018 19:51   

Moja mama miała taki do plucia, malowała też nim brwi.

Aragonte 

Wysłany: Wto 20 Mar, 2018 21:22   

Ania Aga napisał/a:
Na fali wspomnień, w "Szóstej klepce" Julia wręczając Cesi tusz do rzęs, mówi - teraz możesz już pluć we własny tusz! Pamiętacie, o co chodzi? :mrgreen:

Ja znam to przede wszystkim z wątku gazetowego "grypsy z epoki" :mrgreen: aczkolwiek moja mama takowego tuszu używała, a owszem - ja chyba miałam już "kapitalistyczny" :mysle:

trifle 

Wysłany: Wto 20 Mar, 2018 23:16   

Trzykrotka napisał/a:
Moja siostra, która mieszka z rodzicami, uznałaby coś takiego jak opowiadanie się dokąd się udaje za zamach na jej wolność :lol: Komórkę oczywiście bierze ze sobą, ale wara komukolwiek od wypytywania - sama powie, jak będzie chciała. Każdy człowiek i rodzina ma inaczej.

Ja dokładnie tak samo, też to uznaję za zamach na wolność :P

Tamara 
nikt nie jest doskonały...

Wysłany: Sro 21 Mar, 2018 10:52   

A ja uznaję informowanie rodziny - niekoniecznie o szczegółach , ale chociaż orientacyjnie o miejcu pobytu i przybliżonym czasie powrotu za podstawowyy wymóg własnego bezpieczeństwa .

Alicjo - nie zdzielę , gdyż albowiem aczkolwiek założenie słuszne , tutaj zdecydowanie nierzeczywiste - lekarz przyjmujący prywatnie coby mieć tyle kasy pracuje prawie non stop , tak samo jak publiczny mający kasy o wiele mniej . Wiec Idusia zasuwając zarobkowo na taką kasę , zwyczajnie nie miałaby czasu na rozkoszne remonty , tyrady itp spędzanie czasu , bo około 10 godzin by spędzała w robocie w różnych konfiguracjach.Tym bardziej że laryngolog z samej praktyki prywatnej nie wyżyje , nikt z samej prywaty nie wyżyje .

Szafran 

Wysłany: Sro 21 Mar, 2018 12:55   

Przyznam Wam się do czegoś. Nie znosiłam Jeżycjady. Szczerze. Czytałam, bo czytały koleżanki i się zachwycały, no i czytało się wtedy wszystko, co się sobie w gronie koleżeńskim pożyczało, ale podobała mi się tylko "Kłamczucha". A reszta strasznie, ale to strasznie mnie drażniła:D
Ostatnie, co przeczytałam, to była Nutria i Nerwus, która wyszła, jak byłam w ósmej klasie. W liceum już nie tykałam:D

https://www.instagram.com/morgasia/

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 21 Mar, 2018 13:00   

No i dobrze, tak powinno być - drażni mnie - nie tykam. Ja nie łapię tego zwierzowego i zwierzopodobnego nie lubię, ale będę czytać i dawać żółte kartki.

Anaru 

Wysłany: Sro 21 Mar, 2018 13:30   

Alicja napisał/a:
Wiecie co, tęskniłam za Wami :mrgreen: Tu jak u Musierowicz, zawsze po staremu.

My za Tobą też :przytul:
My tu właściwie żyjemy jak w rodzinie :mrgreen: , znamy się w niektórych przypadkach już naście lat :wink: , znamy i tolerujemy, albo nawet lubimy swoje wady i słabości :-D

Nie czytałam krytyki Zwierza :mysle:

Alicja 

Wysłany: Sro 21 Mar, 2018 21:47   

Anaru napisał/a:
znamy się w niektórych przypadkach już naście lat

oj tam, jestem młoda, ja tylko 10 lat :mrgreen:
Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej racji. I zawsze, zawsze wybiera sam. Pratchett,Carpe Jugulum

Odpowiedz do tematu