PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
This Year`s Love (1999) debiut filmowy RA
Autor Wiadomość
trifle 

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007 22:30   This Year`s Love (1999) debiut filmowy RA

Wiecie co? Wszystko przez Was :mrgreen: Jeszcze niedawno żyłam w błogiej nieświadomości o istnieniu takiego Ryśka. A teraz? Przez to forum, wpadłam jak śliwka w kompocik babciny :D N&S, Robin się nawet oglądać zaczął, a tu widzę, że Ryś lekarzem też był. No piknie, straciłam spokój :mrgreen:
A teraz mi zostało przypomniane, że jeszcze za czasów nieświadomości widziałam Rysia w maluteńkim epizodzie w filmie szkoockim (chyba) "This year's love", grał niecnego aroganta, który zarobił w zęby ;)
Przepraszam za offtopic, więcej nie będę.
:lovera:

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007 22:31   

Tego filmu ostatniego to my nie znamy, poki co, oczywiscie :mrgreen:
choc slyszalysmy i fotki widzialysmy. ;)

To film z 1999 roku.
Film na imdb:
http://www.imdb.com/title/tt0153032/

The marriage of Danny (Douglas Henshall) and Hannah (Catherine McCormack) spectacularly crashes during the reception when the bride's best friend tells the groom that the bride is having an affair with her husband! The shock wave of chaos that spreads out from this one event touches the lives of a diverse group of the thirtysomethings that inhabit the Camden Town area of London. Hannah immediately leaves the reception and gets drunk and ends up in bed with the unwashed artist Cameron (Dougray Scott) who is a friend of struggling singer Mary (Kathy Burke). Danny meanwhile moves on, opens his own tattoo parlour and eventually starts an affair with society dropout single-mother Sophie (Jennifer Ehle). This partner-swapping merry-go-round continues for two years until a semblance of normality asserts itself and Danny and Hannah decide to drop everything and embark on their long delayed honeymoon.

Po polsku tytuł filmu (wedlug stopklatki) brzmi: "Tegoroczna miłość".
Małżeństwo Danny i Hannah rozpada się już na starcie. Podczas wesela panna młoda dowiaduje się od swojej nalepszej przyjaciółki, że ta ma romans z... jej mężem! Hannah natychmiast opuszcza przyjęcie, upija się i trafia do łóżka z niepoprawnym artystą - Cameronem, który z kolei przyjaźni się z piosenkarką Mary. Danny tymczasem otwiera salon tatuażu i wiąże się z samotną matką Sophie... Taka wymiana partnerów trwa dwa lata, aż Hannah i Danny postanawiają wszystko zacząć od nowa i spędzić ze sobą nieco spóźniony miodowy miesiąc.
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=2260
Wyszlo u nas!: wideo (Polska, rental): 31.07.2000, Vision

Znalazlam tez krotka recenzje filmu na onecie:
http://film.onet.pl/7067,16962,erecenzje.html

Adresy moich blogów:
I believe we have already met
Strona North and South by Gosia
Ostatnio zmieniony przez Gosia Sro 14 Mar, 2007 18:50, w całości zmieniany 5 razy  

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007 22:34   

Tak, to był malutki episodzik - widziałam gdzieś klip. Ja osobiście Ci offtop wybaczam, bo TYL na pewno się własnego tematu nie doczeka :mrgreen:

I wierz mi Trifle, z Tobą jeszcze nie jest najgorzej... :oops:

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007 22:34   

Gosia napisał/a:
Tego filmu ostatniego to my nie znamy, poki co, oczywiscie :mrgreen:
choc slyszalysmy i fotki widzialysmy. ;)

Sorry Gosiu, ale tego to nawet ja szukac nie będę - chyba, ze sie samo trafi... :rumieniec:

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007 22:35   

W watkach Rysia trudno nie offtopowac... na temat Rysia ! :mrgreen: tyle ze w innych produkcjach...

Harry, ja nic nie sugerowalam. Tez myslalam o tym, ze moze sie jakos trafi przypadkowo.

Adresy moich blogów:

Nimloth
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 14:13   

Jako że pojawił się tu mały offtop o "This Year's Love", to go powiększę :D , wrzucając to:
http://www.youtube.com/watch?v=mYH2Nauu_vU
Dodam, że pojawienie się tego na youtube to nie przypadek :mrgreen:

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 17:29   

O dzieki Ci Nimloth! :banan:

Przypomne fotke.
Richard Armitage i Jennifer Ehle:

P.S. Ale wlasciwie, czemu ten facet rzucil sie na Rysia?

Adresy moich blogów:

Marija 

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 18:33   

Gosia napisał/a:
Richard Armitage i Jennifer Ehle
Je-ju, ale zestawienie :thud: . Ale Rysiu w tem smokingu, no, :serduszkate: .

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 18:54   

Zdaje sie ze film znalazlam w swojej osiedlowej wypozyczalni, o ile jeszcze tam jest :roll: Mowili mi ostatnio, ze wyszukiwarka moze wprowadzac w blad :(
Jest niestety na VHS.

Adresy moich blogów:

trifle 

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 19:51   

Gosia napisał/a:

P.S. Ale wlasciwie, czemu ten facet rzucil sie na Rysia?

Ten, co się rzucił na Rysia to Danny. Jenneifer Ehle to Sophie. Na to przyjęcie to właściwie zaproszona była Sophie, Danny przyszedł z nią dla towarzystwa. Oboje nie bardzo tam pasują, jak widać zresztą w tej rozmowie Sophie z kobietą w niebieskiej (?) sukience, na dodatek jeszcze Danny jest źle ubrany. Tymczasem nasz Rysio jest bezczelnym facetem (no i co z tego, nie? :D ), który przygląda się Sophie, jakby na nią.. no wiecie ;) Danny'ego, za przeproszeniem, olewał nawet jak ten się do niego odezwał. Kiedy frustracja Danny'ego doszła do szczytu i jeszcze na dodatek zobaczył Rysia wpatrującego się w hmm różne części ciała Sophie, nie wytrzymał i się na niego rzucił. I właściwie wszystko. Chyba każdy inny na miejscu Rysia, który by się niecnie wpatrywał w Sophie by oberwał. Danny chciał się wyżyć ;)

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 21:10   

Dzieki trifle :D Juz wszystko jasne. :banan:
Polecam początek wątku, bo znalazlam dane o filmie i wyedytowalam wczesniejszy swoj post.
I okazuje sie ze mozna ten film znalezc w wypozyczalniach.

Adresy moich blogów:

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 21:17   

Ale trzeba jeszcze mieć video...

trifle 

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 21:23   

Gosia napisał/a:

Polecam początek wątku, bo znalazlam dane o filmie i wyedytowalam wczesniejszy swoj post.
I okazuje sie ze mozna ten film znalezc w wypozyczalniach.

Wiecie, np mnie tam ten film nie podobał się jakoś nadzwyczajnie. Ot, jeden z wielu o współczesnych trzydziestolatkach, żyjących obyczajowo-swobodnie.
Aktorzy są dobrzy, fakt, ale, jak dla mnie, nie ratują filmu.

Aha, to nie było zniechęcenie tylko coś a'la pociecha dla zmartwionych, które (którzy? ;) ) się na film "nakręcili", a nie mogą zdobyć.

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 21:31   

Ja sie nie nakręciłam, bo ten klip widziałam już dawno i wiem, że to jedyna scena z Ryskiem.

A poza tym mam jeszcze 2 pozycje do obejrzenia...

trifle 

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 22:21   

Harry_the_Cat napisał/a:
Ja sie nie nakręciłam, bo ten klip widziałam już dawno i wiem, że to jedyna scena z Ryskiem.

A poza tym mam jeszcze 2 pozycje do obejrzenia...

Ale to tak ogólnie było, dla przyszłych czytelniczek tegoż tematu ;)

A 2 pozycje z Rychem czy tak ogólnie jakieś dwie? I jakie jeśli można wiedzieć :cool:

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 22:23   

No 2 z Rychem... Between the Sheets i Frozen...

Nimloth
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Mar, 2007 07:02   

Hm, ten opis na początku trochę mija się z prawdą, gdyż znajomości między nimi wyglądały trochę inaczej :D . Mi się ten film bardzo podobał, może ze względu na fajną obsadę, może dlatego, że większość miała boski szkocki akcent, a może tak po prostu. Taki angielski film miło obejrzeć po nawale filmów typowo amerykańskich.

Odpowiedz do tematu